مجله کالای خواب بالین

بهترین تشک طبی و مکمل فیزوتراپی و درمان کمردرد

ارسال توسط: محمد اکبری

بهترین مکمل فیزوتراپی و درمان کمردرد زمانی اتفاق می افتد که بستر خواب شما کاملا طبی و مرغوب باشد که با تشکهای طبی هوشمند بالین به اثر بخشی فیزوتراپی و احساس رضایت بیماران کمک فراوانی میکنیم .

فواید تشک طبی مرغوب بالین برای دیسک کمر:

1. تفاوت در پذیرش نرمی خواب:

هر انسانی با توجه به اندامی که دارد خواستار جایگاه خواب سفت با نرم یا معتدل میباشد که همین امر باعث شده تا 5 مدل تشک با ویژگی های مختلف را ایجاد کنیم و پاسخگوی همه ی نیاز ها باشیم.

2.خون رسانی به بافت های بدن وجلوگیری از گرفتگی عضلات

همه ی فرایند خون سازی درزمان خواب انجام میشه و بهترین خون رسانی زمانی اتفاق می افتد که ستون فقرات در حالت استاندارد باشه . تشک های بالین دارای  ابر هوشمند در سطح تشک است ، که هر لحظه با آناتومی بدن شکل میگیرد و باعث خون رسانی دقیق میشود.

3.پشگیری و تسکین کمردرد

اگر کمردرد دارید ، انتخاب تشک مناسب اهمیت بسیاری دارد . تشک میتواند راحتی و آسودگی نسبتا خوبی رادر اختیار افراد مبتلا به کمردرد مزمن قرار دهد و با پیشگری و تسکین کمر درد ،مانع از وابسته شدن افراد به داروهایی تجویزی شود .

4.هم ترازی وقرار گرفتن استاندارد ستون فقرات

میزان سفتی تشک بسیا مهم است .از آنجایی که در حین خواب کمرشما بیشترین تماس را با تشک دارد،پس تشک انتخاب شده باید کمر شمارا در راحت ترین وضعیت قرار دهد. تشک باید علاوه بر راحت بودن ،وضعیت صحیح به ستون فقرات و کمر بدهد.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعه بالین بهترین پارچه‌های لطیف و ضد حساسیت برای تولید روتختی‌های یکنفره و دونفره استفاده میکند و بصورت ملحفه تمام کش، روبالشتی زیپ دار خوش دوخت، الیاف لحاف مرغوب نرم با دوخت کامپیوتری، با بسته بندی شیک و عکس واقعی محصول در محیطی کاملا بهداشتی و تمیز، انجام میشود.
لوگو کالای خواب بالین اکبری

کالای خواب بالین اکبری

تولید کننده انواع روتختی یکنفره و دو نفره، کاور تشک، ملحفه کشدار، لحاف، بالش، تشک طبی فنری و … می باشد.

اینستاگرام بالین

جهت مشاهده تنوع و توضیحات بیشتر به بالین کمپانی بپیوندید

پشتیبان آنلاین واتساپ

در اسرع وقت پاسخگوی شما هستیم